Vše o NAJDI VZ - Veřejné zakázky

            V aplikaci Najdi VZ – Veřejné zakázky pro Vás aktivně vyhledáváme veřejné zakázky vyhlášené v celé České republice. Zakázky jsou logicky uspořádávány do jednotlivých kategorií dle předmětu plnění veřejné zakázky. Aplikace Vám umožňuje i několik způsobů filtrování zakázek. Základními funkcemi jsou Rozšířené vyhledávání a Monitoring veřejných zakázek včetně přizpůsobení výsledků vyhledávaných zakázek přímo na míru Vašim požadavkům v sekci Moje veřejné zakázky. Snažíme se, aby nám žádná zakázka neunikla. Naším cílem je nabízet Vám veřejné zakázky aktuální, nikoliv „po sezoně“. Díky tomu, že aktivně monitorujeme servery s veřejnými zakázkami, máte jedinečnou možnost věnovat se tomu, čemu rozumíte a nemusíte trávit čas vyhledáváním obchodních příležitostí, které jsou mnohdy účelově skryté či neobsahují adekvátní informace pro řádné zpracování nabídky.

Tato aplikace v sobě rovněž obsahuje i neveřejné zakázky, tedy zakázky, které nejsou zadávány zadavateli naplňujícími definici zadavatele dle ustanovení § 2 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o zakázky financované z fondů Evropské unie, přičemž jejich hodnota mnohdy přesahuje limity stanovené pro veřejné zakázky malého rozsahu dle zákona o veřejných zakázkách (1 000 000,- Kč bez DPH pro služby a dodávky; 3 000 000,- Kč bez DPH pro stavební práce). Tyto zakázky považujeme rovněž za velice důležité, proto se prostřednictvím aplikace Najdi VZ - Veřejné zakázky snažíme, aby Vám žádná tato zakázka neunikla a čerpání evropských peněz bylo jednodušší a efektivnější.

V případě, že hledáte pomoc se zpracováním nabídky či si jen chcete ověřit zákonnou správnost zadávacích podmínek zadavatele, anebo správnost Vašeho postupu při zpracování nabídky, jsou právě pro Vás připraveny u každé zakázky možnosti Chci pomoci se zpracováním nabídky, která Vás pouhým kliknutím nasměruje na specialisty v oblasti veřejných zakázek a možnost Chci informace k zákonu č. 137/2006 o veřejných zakázkách, prostřednictvím které se dostanete do volně přístupné části aplikace LeXikon VZ, kde si sami můžete potřebné informace vyhledat.

Věříme, že se aplikace Najdi VZ - Veřejné zakázky pro Vás stane cenným partnerem na cestě zvyšování rozvoje Vaší společnosti a získávání nových klientů.

 

V aplikaci Najdi VZ – Veřejné zakázky pro Vás aktivně vyhledáváme veškeré veřejné zakázky vyhlášené v celé České republice. Zakázky jsou logicky uspořádávány do jednotlivých kategorií dle předmětu plnění veřejné zakázky. Aplikace Vám umožňuje i několik způsobů filtrování zakázek, včetně přizpůsobení výsledků vyhledávaných zakázek přímo na míru Vašim požadavkům v sekci Moje veřejné zakázky. Snažíme se, aby nám žádná zakázka neunikla. Naším cílem je nabízet Vám veřejné zakázky aktuální, nikoliv „po sezoně“. Díky tomu, že aktivně monitorujeme servery s veřejnými zakázkami, máte jedinečnou možnost věnovat se tomu, čemu rozumíte a nemusíte trávit čas vyhledáváním obchodních příležitostí, které jsou mnohdy účelově skryté či neobsahují adekvátní informace pro řádné zpracování nabídky.

Kromě