Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Sada malých průmyslových a kolaborativních manipulátorů

Číslo ve věstníku:
Z2020-046643
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka sady malých šestiosých a sedmiosých kolaborativních a nekolaborativních manipulátorů. Dodávka obsahuje samotné manipulátory, řídicí jednotky, dálková ovládání (teach pendanty). Je předpoklad, že spolu bude spolupracovat několik kolaborativních a nekolaborativních strojů různých výrobců, řízených jedním řídicím systémem. Manipulátory budou používány pro simulaci výrobních procesů. S výhodou bude využíváno kompaktních rozměrů manipulátorů, což je výhodné například při manipulaci s automaticky vyrobenými díly uvnitř strojů (CNC frézy, 3D tiskárny) a při montážních operacích. Celý systém bude integrován do nadřazeného univerzálního řídicího systému. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 01.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.